Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Barcelona Avrupa Rock Müzesi

12 Ocak, 2011 | 12:14 |

Barcelona Avrupa Rock Müzesi

Barcelona Avrupa Rock Müzesi 1 Mart 2011’de Plaza De Toros Las Arenas’ta açılı açılıyor. Barcelona Avrupa Rock Müzesi İspanya Turlarına olan ilgiyi arttıracak.

İlk olma niteliği taşıyacak olan Rock Müzesi’nde Beatles, Rolling Stones ve ünlü İspanyol Rock gruplarına ait özel bölümler ayrılmış durumda. Aynı zamanda rock müziğin geçmişine dair örneklerin sergileneceği müzede farklı yıllara ait konser görüntülerinde de yer verilecek.

Beatles’ a Özel

Barcelona Avrupa Rock Müzesi’nde Beatles’ a özel olarak yer veriliyor. Gruba ait eserlerin yanı sıra Beatles üyelerinden olan John Lennon’nun gitarı da sergilecek.

Barcelona Avrupa Rock Müzesi İspanya Turlarına olan ilgiyi arttıracak gibi görünüyor. 2011 yılına hızlı başlayan İspanya, Barcelona’ da ki müze ile kültürel zenginliklerine bir yenisini daha ekledi. Rock müzik tutkunları tarafından çok fazla ilgi görmesi beklenen müzenin açılışı dünyanın her yerindeki müzik ve rock tutkunlarının buluşma noktası olmaya hazır.

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Avrupa Rock Müzesi, Barcelona, Barcelona Avrupa Rock Müzesi, Barcelona İspanya, Barcelona Turları, Barcelona Turu, Beatles, Beatles John Lennon, İspanya 2011, İspanya Turları, İspanya Turları 2011, John Lennon, Rock Müzesi, Rolling Stones,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!