Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Atletico Madrid Beşiktaş maç turu / Beşiktaş taraftarı Madrid’ e

25 Şubat, 2012 | 12:37 |

Atletico Madrid Beşiktaş maç turu için taraftarlar harekete geçerek rezervasyonlarını yaptırmaya başladılar.

Atletico Madrid Beşiktaş maçında takımını yalnız bırakmak istemeyen Beşiktaş taraftarı Atletico Madrid Beşiktaş maç turu için kayıtlarını yaptırmaya başladılar.

Atletico Madrid Beşiktaş maç turu için taraftarlar harekete geçti… Braga’yı eleyerek UEFA Avrupa Ligi’nde son 16 takım arasına kalmayı başaran Beşiktaş’ta taraftarlar takımlarını yine yalnız bırakmayacak.

UEFA Avrupa Ligi 3. turunda İspanyol devi Atletico Madrid ile karşılaşacak olan Beşiktaş’ta taraftarlar takımlarını yine yalnız bırakmayacak. 8 Mart Perşembe günü Atletico Madrid’in Stadı Vicente Calderon’da oynanacak ilk maç için Beşiktaşlı zamanın kısıtlı olması nedeniyle rezervasyonlarını yaptırmaya başladı. Atletico Madrid Beşiktaş maç turu için büyük ilgi gösteren Beşiktaşlı taraftarlar İspanya’nın başkenti Madrid’de hem takımlarını destekleyecek, hem de şehrin tadını çıkaracak.

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Atletico Madrid Beşiktaş, Atletico Madrid Beşiktaş maç turu, Atletico Madrid Beşiktaş Maçı, Atletico Madrid Beşiktaş organizasyon, Atletico Madrid Beşiktaş turu, Atletico Madrid Beşiktaş WTS, Beşiktaş Atletico Madrid,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5