Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Balayı İspanya’da Yaşanır

İspanya Balayı için Harika Bir Tercih

Tatil ve kültür bakımından dünyanın en iyi ülkelerinden biri olan İspanya’da harika bir balayı tatili yaşayın…

İspanya’da Balayı
Fresh & Tasty Bakery every day

The Perfect Fresh Bread

Cras consequat lectus vestibulum tortor pulvinar, quis euismod nisl varius. Aliquam erat volutpat. Nullam quis sagittis nibh ac nulla id orci tempor.

Explore our products
Our Products

All our delectable pastries are backed fresh in our Kitchen very morning, and are made with all-natural, all organic ingredients.

Start Shopping
Corporate & Weddings

Baking Special Moments

International Bakery

Corporate Events

Explore more
Private Dining Hall

Weddings & Parties

Explore more

Find a freshly baked product perfect for you

Integer a nibh vitae ex porttitor rutrum et ut velit. Etiam ac felis at leo feugiat placerat. Sed ac nulla id orci tempor convallis sed.

Shop All Products

Tell us what you have in mind

01

Manual Ingredients Selection

Cras consequat lectus vestibulum tortor pulvinar, quis euismod nisl varius. Ut eu laoreet ex. Aliquam erat volutpat. Nullam quis sagittis nibh. Morbi consectetur ultricies ante ac congue. Donec lorem erat, finibus in velit placerat, rutrum augue.

We Start Baking

02

Sweet & Delicious

Cras consequat lectus vestibulum tortor pulvinar, quis euismod nisl varius. Ut eu laoreet ex. Aliquam erat volutpat. Nullam quis sagittis nibh. Morbi consectetur ultricies ante ac congue. Donec lorem erat, finibus in velit placerat.

Dont Just Take Our WOrd For it

“Finally found an alternative to the mass produced products. Something that incorporates real organic ingredients, nutrient dense wellness while promoting sustainability and activity.”

Rachel Cooper, Founder

Delivered to your home

03

Baked to Order & Gift Wrapped

Cras consequat lectus vestibulum tortor pulvinar, quis euismod nisl varius. Ut eu laoreet ex. Aliquam erat volutpat. Nullam quis sagittis nibh. Morbi consectetur ultricies ante ac congue. Donec lorem erat, finibus in velit placerat, rutrum augue.

Locations

Visit our Bakeries

new-york-bk

New York

Call Us

1.800.458.556

Open All Week

9:00 AM – 6:00 PM

View Map
london-bk

London

Call Us

1.800.458.556

Open All Week

9:00 AM – 6:00 PM

View Map

İspanya Başkenti Madrid’te Türk kültür-sanat günleri başladı.

Kasım ayı içerisinde İspanya Madrid’de gerçekleştirilecek olan Türk kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde bazı Türk sanatçılar konser verecek ve Türk filmleri gösterilecek.

İspanya Madrid Turizm ve Tanıtım Müşavirliği’nin desteği ve Pasion Turca Halkla İlişkiler firmasının organizasyonu ile 8-26 Kasım tarihlerinde Madrid’deki Arap Evi’nde (Casa Arabe) düzenlenecek olan etkinlikte Pelin Esmer, Ulaş İnanç ve Nuri Bilge Ceylan gibi Türk yönetmenlerin filmleri gösterilecek. Türk dansçı ve koreograf Ayşe Orhon da bu ay içerisinde Arap Evi’nde bir gösteri gerçekleştirecek.

Ayrıca 20 Kasım’da Madrid Caz Festivali kapsamında sahne alacak Babazula müzik grubunun yanı sıra şarkıcı Aynuır 16-18 Kasım tarihleri arasında Kanarya Adaları’ndaki müzik festivalinde sahne alacak.İspanya’ da geçen ve Tom Cruise ve Cameron Diaz’ın başrollerini paylaştığı aksiyon komedi tarzındaki Knight and Day(Gece ve Gündüz) filmi tüm dünyada vizyona girdi.

Filmin yönetmenliğini Walk The Line, 3:10 To Yuma, Identity ve Girl, Interrupted gibi filmleriyle tanınan James Mangold üstlenmiş. Heyecan ve aksiyonun bol olduğu film Dünyanın en güzel ülkelerinden olan İspanya’nın hayranlıkla izlenecek sokaklarında geçiyor.

Sıradan bir yaşam süren genç bir kadının, tesadüfen tanıştığı gizli bir ajanla yaşadığı macerayı konu alan filmde tren, plaj, otoyol, uçak, arena, kısaca heryerde aksiyon sahneleri bolca kullanılmış.

Dünyanın en köklü kültürlerinden olan İspanyol kültürü ve esintilerinin dikkat çektiği Knight and Day(Gece ve Gündüz) filminin diğer oyuncuları ise Peter Sarsgaard, Jordi Mollà, Viola Davis, Paul Dano, Falk Hentschel, Marc Blucas, Lennie Loftin, Maggie Grace, Rich Manley, Dale Dye.

Knight and Day’in İspanya Galası çok konuşuldu
Cameron Diaz ve Tom Cruise, en son 2001 yılında Vanilla Sky filmi için bir araya gelmişti. Geçtiğimiz günlerde yapılan İspanya galasında biraraya gelen ikili, çok heyecanlı olduklarını söylediler. Galaya eşi Katie Holmes ile gelen Tom Cruise gece boyunca eşinden ayrılmadı. Aksiyon, casusluk, romantizm ve komediyi iç içe geçiren film eleştirmenlerden de tam not aldı.

Yorum forumu kapali

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5